نخستین همایش ملّی نگاهی نو به ادبیات عامّهبرنامه زمانبندی همایش

پذیرش های به شرط اصلاح
6 دی 1393

پژوهشگرانی که مقالات آنها به شرط اصلاح پذیرفته شده است، مقاله اصلاح شده را حداکثر تا تاریخ پانزدهم دی ماه به آدرس زیر ارسال بفرمایند:

Adab.amme@vru.ac.ir


ادامه مطلب ...

نتایج داوری مقالات
4 دی 1393

پژوهشگران گرامی

با سلام و سپاس

به آگاهی می‌رساند که پاسخ داوری مقالات از هم اکنون در سامانه قابل مشاهده است. لطفا برای دیدن وضعیت مقاله خود به پروفایل شخصی بروید و حتما قسمت تاریخچه را مطالعه بفرمایید. در قسمت تاریخچه ممکن است برای مقالات پذیرفته شده نیز اصلاحاتی از سوی داوران محترم نوشته شده باشد.

برنامه ها، سخنرانی‌ها و دیگر جزییات همایش به زودی از همین سامانه اطلاع رسانی خواهد شد.

 


ادامه مطلب ...

توجه
5 آبان 1393

پژوهشگران گرامی

بدین وسیله یادآوری می شود  فایل مقالات  خود را بدون نام و مشخصات نویسندگان ارسال کنید. مشخصات شما  و همکارانتان در سامانه ثبت شده است و قابل ویرایش است.

با سپاس


ادامه مطلب ...

آخرین تاریخ ارسال مقاله
30 مهر 1393

بنا بر درخواست های مکرر پژوهشگران عزیز مهلت ارسال مقاله تا تاریخ پانزدهم آبان ماه تمدید شد. قابل ذکر است که این تاریخ قابل تمدید نخواهد بود. شاد و سربلند باشید


ادامه مطلب ...

اعلام نتایج داوری چکیده مقالات
20 شهریور 1393

پژوهشگران گرامی

ضمن سپاس و قدردانی از شرکت در نخستین همایش نگاهی نو به ادبیات عامه، به آگاهی می‌رساند نتایج داوری چکیده مقالات در سامانه قابل مشاهده است. لازم است پژوهشگران برای دریافت اصلاحات، به قسمت تاریخچه در پروفایل خود مراجعه کنند. برای دوستانی که چکیده مقاله خود را تنها به وسیلۀ ایمیل ارسال کرده‌اند پاسخ داوری از همان طریق ارسال شده است.

پژوهشگرانی که چکیده مقاله آنها به شکل سخنرانی یا چاپ در کتاب خلاصه مقالات همایش، پذیرفته شده است توجه داشته باشند که این نتایج مشروط به دریافت مقاله کامل، مطابق با روش تدوین مقاله در لینک سمت راست تا تاریخ 30 مهرماه است. همچنین پس از داوری مقالۀ کامل، بسته به کیفیت مقاله، وضعیت پذیرش می‌تواند از چاپ در کتاب به سخنرانی یا بالعکس تغییر کند. 


ادامه مطلب ...

مقالات برگزیده
6 تیر 1393

مقالات پذیرفته‌شده به شکل مجموعه مقالات به چاپ خواهد رسید. مقالات برگزیده نیز در مجلات علمی- پژوهشی گوهر گویا، فنون ادبی، مطالعات ادبیات کودک و یک شماره از فصلنامه علمی- پژوهشی فرهنگ و ادبیات عامه به شکل ویژه‌نامه منتشر خواهد شد.


ادامه مطلب ...

راهنمای ثبت نام و ارسال مقاله
20 خرداد 1393

 

کاربران ابتدا باید در سامانه ثبت نام کرده، در نخستین همایش ملی نگاهی نو به ادبیات عامه  عضو شوند. بنابراین پس از ثبت نام در همایش نوع همایش خویش را انتخاب کنید ( روی دکمه عضویت در همایش جدید کلیک نموده تا همایش مورد نظر تان را انتخاب وآن را تایید کنید.)  پس از انتخاب نوع شرکت در همایش لازم است عنوان مقاله و همکاران خود را ثبت کرده و اقدام به ارسال چکیده و اصل مقاله در فرمت های ذکر شده نمایند. تا قبل از اتمام مهلت ارسال مقاله پژوهشگران قادر به ویرایش یا حذف مقالات خود هستند. اما پس از پایان این مهلت امکان هیچ تغییری در مقالات وجود ندارد.

 

سپس مقالات جهت داوران  ارسال می گردد. توصیه می شود در حفظ نام کاربری و کلمه عبور کوشا باشید. 

 

   نویسنده محترم، لطفاً قبل از ارسال مقاله دستور العمل ارائه شده در لینک روش تدوین مقاله را مطالعه فرمایید.

 

 

 


ادامه مطلب ...

پوستر
تماس با ما

سامانه مدیریت همایش های دانشگاه ولی عصر رفسنجان