دانشگاه در نقشه

آرشیوی از همایش و کنگره های برگزار شده

درباره کنگره

کنگره‌های ملی علوم باغبانی ایران از اوایل دهه ۱۳۷۰ هر دو تا چهار سال یک بار برگزار شده است.  لیست دوره‌ها، سال و محل برگزاری کنگره‌های قبلی به شرح زیر است:

دانشگاه ولی‌­عصر(عج) رفسنجان مفتخر است که میزبان دوازدهمین کنگره علوم باغبانی ایران، جامعه و صنعت علوم و مهندسی باغبانی کشور باشد. معمولاً در این کنگره­‌ها تلاش خواهد شد که تولیدکنندگان و بخش‌های خصوصی در کنار خانواده باغبانی کشور که شامل اعضای هیئت علمی، پژوهشگران و عوامل اجرایی سازمان­‌های تحقیقات و جهاد کشاورزی، دانشجویان، علاقه‌­مندان و صاحبان اندیشه به باغبانی حضور یابند. در این نشست­‌های علمی به موازات ارائه یافته­‌های پژوهشگران، تولیدکنندگان نیز به بیان تجربیات خود پرداخته و از دستاوردهای جدید علمی باغبانی مطلع خواهند شد. همچنین مشکلات و معضلات واحدهای تحقیق و توسعه در بخش‌­های خصوصی در چارچوب بحث‌های آزاد، امکان بهره­‌مندی از مشاوره­‌های علمی درازمدت نخبگان را فراهم خواهد کرد. امیدواریم برگزاری این همایش‌ها سبب ارائه پتانسیل‌های موجود در باغبانی کشور در راستای افزایش سطح تولیدات باغبانی، سلامت محصولات باغبانی و ارتقاء درآمد تولیدکنندگان باشد.

ورود / عضویت
کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .


تماس با ما
تلفن ثابت

دبیرخانه:

034-31312509

034-31312128

  (زینب صادقی) 09220880415

نمابر

034-31312509

 

ایمیل

IrHC2021@vru.ac.ir

آدرس

رفسنجان، میدان امام خمینی (ره)، دانشگاه ولی‌عصر (عج) رفسنجان، دانشکده کشاورزی

کد پستی: 7718897111

صندوق پستی:518

ساعات پاسخگویی دبیرخانه :

شنبه

تا

چهارشنبه

از ساعت 8 صبح الی 14 بعد ازظهر

پوستر کنگره
روزشمار همایش
تا روز برگزاری همایش : پایان یافتتا پایان ثبت نام در همایش: پایان یافتتا پایان مهلت ارسال مقاله: پایان یافت


گالری تصاویر
خبرهای تصویری
سامانه مدیریت همایش های دانشگاه ولی عصر رفسنجان