تاریخ های مهم
تاریخ شروع ثبت نام در همایش
5 بهمن 1401
تاریخ شروع دریافت مقاله در همایش
5 بهمن 1401
آخرین مهلت ثبت نام
18 مرداد 1402
آخرین مهلت ارسال مقاله
1 تیر 1402
تاریخ برگزاری

8 و 9 شهریور 1402

گالری تصاویر
تکمیل اطلاعات پروفایل
16 مرداد 1402

از پژوهشگران محترم تقاضا داریم نسبت به تکمیل اطلاعات دقیق پروفایل خود از طریق پنل کاربری اقدام نمایند تا جهت درج در کتابچه راهنمای سمینار مورد استفاده قرار گیرند.


ادامه مطلب ...

آخرین مهلت ثبتنام اصلی
14 مرداد 1402

به اطلاع پژوهشگران محترم میرساند فردا ( پانزدهم مرداد) آخرین مهلت برای ثبتنام اصلی در سمینار میباشد. با توجه به عدم تمدید مجدد این مهلت ، پژوهشگرانی که تا کنون اقدام به پرداخت هزینه نکرده اند هرچه سریع تر برای انجام این فرایند اقدام کنند. توجه داشته باشید که عدم پرداخت هزینه منجر به حذف مقاله از روند سمینار خواهد شد.


ادامه مطلب ...

تمدید مهلت ثبت نام
10 مرداد 1402

به اطلاع پژوهشگران محترم می رساند مهلت ثبت نام قطعی در سمینار تا پانزده مرداد تمدید شد. با توجه به ضرورت برنامه ریزی سخنرانی و پوسترها این مهلت تمدید نخواهد شد. مقالات پذیرفته شده در صورتی در برنامه سخنرانی ها قرار خواهند گرفت که ثبت نام قطعی توسط نویسنده انجام شده باشد.


ادامه مطلب ...

راهنمای آماده سازی فایل ارائه
21 تیر 1402

پژوهشگران محترمی که مقاله آنها مورد پذیرش قرار گرفته است، می توانند از طریق لینک های زیر از نحوه آماده سازی فایل ارائه خود آگاه شوند. از شرکت کنندگان محترم تقاضا داریم به شرایط لازم برای فایل های ارسال شده توجه کنند و فایل های خود را حداکثر تا 10 مرداد به دبیرخانه سمینار ارسال نمایند.

راهنمای آماده سازی فایل سخنرانی

راهنمای آماده سازی پوستر 


ادامه مطلب ...

اصلاح مقالات پذیرفته شده
20 تیر 1402

به اطلاع پژوهشگران محترم می رساند با همکاری داوران محترم و ضمن تشکر از همراهی بی شائبه این عزیزان، داوری مقالات ارسال شده به دبیرخانه سمینار به پایان رسیده است. نویسندگان محترم می توانند از طریق پنل کاربری خود وضعیت مقاله ارسال شده را بررسی فرمایند. برخی  از مقالات پذیرفته شده نیاز به اصلاحاتی دارند که توسط داوران محترم و از طریق بخش پیام های رسیده و یا بخش مستندات در پنل کاربری به نویسنده اطلاع داده شده است. از نویسندگان محترم تقاضا داریم در اسرع وقت اصلاحات مورد نیاز را انجام و فایل های اصلاح شده را جایگزین فایل های قبلی کنند تا در کتابچه مقالات به چاپ برسد. 

با توجه به اعلام وضعیت مقالات، شرکت کنندگان گرامی می توانند از طریق پنل کاربری خود نسبت به پرداخت هزینه و ثبت نام قطعی در سمینار اقدام کنند. مهلت ثبت نام قطعی 7 مرداد است و بدیهی است در صورت عدم انجام ثبت نام نهایی، امکان ارائه مقالات در سمینار وجود نخواهد داشت.  


ادامه مطلب ...

اعلام نتایج داوری
10 تیر 1402

به اطلاع پژوهشگران محترم می رساند، با توجه به تمدید چندباره مهلت ارسال مقالات فرایند داوری با اندکی تاخیر در حال انجام است. پژوهشگران می توانند با مراجعه به پنل کاربری خود از وضعیت مقاله خود آگاهی یابند. بدیهی است به محض اعلام نتیجه داوری مقالات توسط داوران محترم وضعیت مقاله در پنل کاربری نویسنده تغییر خواهد کرد. از صبر و شکیبایی پژوهشگران محترم سپاسگزاریم.


ادامه مطلب ...

تمدید مهلت ارسال مقاله
20 خرداد 1402

به دلیل پیگیری های مکرر پژوهشگران محترم، مهلت ارسال مقاله تا 30 خرداد تمدید شد. بدیهی است به منظور برنامه ریزی بهتر برای انجام سمینار، این تاریخ آخرین تمدید مهلت ارسال مقالات خواهد بود. خواهشمند است مقالات خود را مطابق با دستورالعمل نگارش مقاله حداکثر تا تاریخ مورد اشاره به دبیرخانه سمینار ارسال فرمایید.


ادامه مطلب ...

تماس با دبیرخانه
20 خرداد 1402

 پژوهشگران محترم، راه های ارتباطی با دبیرخانه سمینار جهت پاسخگویی به سوالات به صورت زیر است:

تلفن ثابت: 03431312920

تلفن همراه: 09155064659

پست الکترونیک: spsp14@vru.ac.ir

دبیرخانه سمینار از ساعت 8 تا 14 هر روز برای پاسخگویی به سوالات فعال می باشد. در ساعت های دیگر از طریق تلفن همراه مشخص شده، در خدمت شما عزیزان هستیم. 


ادامه مطلب ...

تمدید مهلت ارسال مقاله
30 اردیبهشت 1402

به اطلاع پژوهشگران محترم می رساند، با نظر کمیته علمی سمینار، مهلت ارسال مقاله تا 20 خرداد 1402 تمدید شد. خواهشمند است مقالات خود را بر اساس قالب سمینار که در بخش راهنمای نگارش مقاله آمده است، ارسال فرمایید.


ادامه مطلب ...

نحوه برگزاری سمینار
27 اردیبهشت 1402

با توجه به سوال پرتکرار پژوهشگران محترم به اطلاع می رساند با نظر کمیته علمی سمینار، این سمینار به صورت برخط برگزار خواهد شد. هزینه های سمینار دراطلاعیه های قبلی و بخش هزینه های سمینار به اطلاع علاقه مندان رسیده است. 


ادامه مطلب ...

ورود / عضویت
کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .


سخنرانی های عمومی
روز شمار
تا روز برگزاری همایش : پایان یافتدبیرخانه سمینار
تلفن ثابت

034-31312920

نمابر

034-31312929

ایمیل

spsp14@vru.ac.ir

آدرس

رفسنجان- دانشگاه ولی عصر (عج)- دانشکده علوم ریاضی

کدپستی: 7718897111

سامانه مدیریت همایش های دانشگاه ولی عصر رفسنجان