تاریخ های مهم
تاریخ شروع ثبت نام در همایش
5 بهمن 1401
تاریخ شروع دریافت مقاله در همایش
5 بهمن 1401
آخرین مهلت ثبت نام
18 مرداد 1402
آخرین مهلت ارسال مقاله
1 تیر 1402
تاریخ برگزاری

8 و 9 شهریور 1402

گالری تصاویر
مجموعه مقالات سمینار
24 دی 1402

با سلام خدمت پژوهشگران محترم،

با همکاری نویسندگان گرامی و تلاش و پیگیری تدوین کنندگان، کتابچه مجموعه مقالات چهاردهمین سمینار احتمال و فرآیندهای تصادفی آماده شده و در لینک زیر قرار گرفته است. از تاخیر پیش آمده در مراحل آماده سازی کتابچه عذرخواهی می کنیم و برای همه شرکت کنندگان در سمینار آرزوی بهروزی و سلامتی داریم. 

لینک دانلود مجموعه مقالات فارسی

لینک دانلود مجموعه مقالات انگلیسی


ادامه مطلب ...

مراسم اختتامیه
9 شهریور 1402

به اطلاع شرکت کنندگان محترم می رساند اختتامیه سمینار ساعت 19:00 روز پنجشنبه 9 شهریور ماه برگزار خواهد شد. برای شرکت در اختتامیه روی لینک زیر کلیک کرده و به صورت مهمان وارد شوید. 

لینک شرکت در اختتامیه


ادامه مطلب ...

مراسم نکوداشت روانشاد خانم دکتر تاتا
9 شهریور 1402

با سلام و احترام، مراسم یادبود انجمن آمار ایران در بزرگداشت مرحوم خانم دکتر تاتا ، امروز پنجشنبه ساعت 17:30 در آدرس زیر برگزار می شود:

لینک شرکت در مراسم نکوداشت

 

 

 


ادامه مطلب ...

تغییر در برنامه سخنرانی
8 شهریور 1402

با سلام خدمت پژوهشگران گرامی، به اطلاع می رساند زمان سخنرانی آقای دکتر امینی به ساعت ۹ تا ۱۰ امروز چهارشنبه ۸ شهریور تغییر

یافت. برای شرکت در سخنرانی ایشان به آدرس


Https://webinar.vru.ac.ir/talk1


مراجعه کنید.


ادامه مطلب ...

افتتاحیه سمینار
7 شهریور 1402

به اطلاع شرکت کنندگان محترم می رساند افتتاحیه سمینار ساعت 7:30 روز چهارشنبه 8 شهریور ماه برگزار خواهد شد. برای شرکت در افتتاحیه روی لینک زیر کلیک کرده و به صورت مهمان وارد شوید. لازم به ذکر است کلیه برنامه های سمینار با استفاده از برنامه ادوبی کانکت اجرا خواهد شد.

لینک شرکت در افتتاحیه


ادامه مطلب ...

راهنمای نصب و استفاده از برنامه ادوبی کانکت
5 شهریور 1402

با سلام و احترام خدمت شرکت کنندگان محترم، تمامی برنامه های سمینار در بستر سامانه ادوبی کانکت انجام می شود. خواهشمند است برای ورود به کلاس ها از برنامه ادوبی کانکت استفاده کنید زیرا امکان ورود به کلاس ها از طریق مرورگر وجود ندارد. همچنین توصیه می شود به جای استفاده از تلفن همراه برای ورود به کلاس ها از لپ تاپ یا کامپیوتر استفاده کنید. برای نصب و استفاده از برنامه ادوبی کانکت راهنمایی تهیه شده است که می توانید از طریق لینک زیر به آن دسترسی پیدا کنید. لازم به ذکر است تمام آدرس های لازم برای ورود به کلاس ها و نشست های سمینار در کتابچه سمینار آمده است.

لینک راهنمای نصب و استفاده از برنامه ادوبی کانکت 

لینک دسترسی به برنامه ادوبی کانکت 


ادامه مطلب ...

کتابچه راهنما و چکیده مقالات
4 شهریور 1402

با سلام و احترام، پژوهشگران محترم می توانند از طریق لینک زیر کتابچه راهنما و چکیده مقالات را دانلود فرمایند. از شرکت کنندگان محترم تقاضا داریم برنامه ارائه مقاله خود را که در کتابچه راهنما آمده است، مشاهده فرمایند و طبق برنامه در لینک مشخص شده برای شرکت در سمینار و ارائه مقاله خود حضور داشته باشند. تمامی برنامه های سمینار در بستر برنامه ادوبی کانکت انجام خواهد شد. راهنمای نصب و استفاده از سامانه ادوبی کانکت در محتوای بعدی می آید.

لینک دانلود کتابچه راهنما و چکیده مقالات 


ادامه مطلب ...

آخرین مهلت ارسال فایل ویدیویی سخنرانی
30 مرداد 1402

با سلام  .پژوهشگرانی که تا کنون اقدام به بارگذاری فایل ویدیوی سخنرانی خود نکرده اند ،حداکثر تا تاریخ1شهریور نسبت به ارسال فایل مربوطه اقدام نمایند.


ادامه مطلب ...

تسلیت
16 مرداد 1402

از شمار دو چشم یک تن کم

از شمار خرد هزاران بیش

با نهایت تاسف و تاثر خبر درگذشت خانم دکتر ماه بانو تاتا استاد فقید گروه آمار دانشگاه شهید باهنر کرمان و از خیرین جامعه آماری کشور که همواره دلسوزانه پشتیبان جامعه آماری ایران و به ویژه استان کرمان بودند موجب تالم و دریغ فراوان شد. کمیته های علمی و اجرایی چهاردهمین سمینار احتمال و فرایندهای تصادفی و گروه آمار دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان، این مصیبت را به جامعه آماری کشور تسلیت عرض می نمایند و به روان آزاد شده و فروهر آن نیکوکار درود می فرستند.  


ادامه مطلب ...

ورود / عضویت
کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .


سخنرانی های عمومی
روز شمار
تا روز برگزاری همایش : پایان یافتدبیرخانه سمینار
تلفن ثابت

034-31312920

نمابر

034-31312929

ایمیل

spsp14@vru.ac.ir

آدرس

رفسنجان- دانشگاه ولی عصر (عج)- دانشکده علوم ریاضی

کدپستی: 7718897111

سامانه مدیریت همایش های دانشگاه ولی عصر رفسنجان