دانشگاه در نقشه

آرشیوی از همایش و کنگره های برگزار شده

اطلاعیه‌ی برگزاری نمایشگاه مجازی دوازدهمین کنگره‌ی علوم باغبانی ایران

28 اردیبهشت 1400

دوازدهمین کنگره علوم باغبانی ایران با همکاری انجمن علوم باغبانی ایران و حمایت معاونت باغبانی وزارت جهاد و کشاورزی، از 14 لغایت 17 شهریور در دانشگاه...........


دوازدهمین کنگره علوم باغبانی ایران با همکاری انجمن علوم باغبانی ایران و حمایت معاونت باغبانی وزارت جهاد و کشاورزی، از 14 لغایت 17 شهریور در دانشگاه ولی‌عصر(عج) رفسنجان برگزار خواهد شد. وجود ۸۰ هزار هکتار پسته‌کاری در منطقه رفسنجان که به بزرگترین جنگل مصنوعی ایجاد شده توسط انسان معروف است، در کنار حضور اعضای هیئت علمی، دانشجویان، کارشناسان سازمان‌های اجرایی، کشاورزان و تولیدکنندگان و تمام علاقمندان به علوم و مهندسی باغبانی از سراسر کشور به صورت مجازی، فرصت بسیار مغتنمی را برای معرفی شرکت‌های فعال در زمینه‌ی کشاورزی و به ویژه علوم باغبانی فراهم نموده است. نمایشگاه مجازی و امکاناتی که حضور در این نمایشگاه برای شرکت‌ها ایجاد خواهد کرد در کلیپ ارائه شده در قسمت امکانات نمایشگاه در منوی نمایشگاه تخصصی باغبانی آورده شده است. لازم به ذکر است که تمام بخش‌های نمایشگاه، غرفه‌ها و محتوای موجود در آن‌ها در نهایت به صورت یک مجموعه تهیه و در اختیار شرکت‌کنندگان قرار خواهد گرفت تا مجموعه کاملی از اطلاعات را در اختیار داشته باشند. لذا شرکت در این نمایشگاه مجازی فرصتی را فراهم خواهد کرد که در فعالان صنعت باغبانی کشور برای همیشه مجموعه کاملی از اطلاعات شرکت‌ها و محصولات مرتبط با کشاورزی را در اختیار داشته باشند. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با دبیر خانه کنگره تماس حاصل نمائید و یا به سامانه کنگره به آدرس IrHC2021@vru.ac.ir مراجعه فرمائید. شما می توانید درخواست اولیه خود را در فایل مرتبط تکمیل نمائید و آن را تا تاریخ 15/03/1400 برای دبیرخانه کنگره ارسال نمائید. با توجه به محدود بودن زمان برنامه‌ریزی بعد از تاریخ مذکور درخواست‌ها بررسی نخواهد شد.

 


655
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 
ورود / عضویت
جهت ارسال مقاله و شرکت در همایش ها ، ابتدا باید در سامانه ثبت نام کرده و در همایش مورد نظر خود عضو شوید . سپس به کمک کنترل پنل خود می توانید اقدام به ثبت و ارسال مقاله های خود نمایید.


تماس با ما

دبیرخانه:

034-31312509

034-31312128

  (زینب صادقی) 09220880415

034-31312509

 

IrHC2021@vru.ac.ir

رفسنجان، میدان امام خمینی (ره)، دانشگاه ولی‌عصر (عج) رفسنجان، دانشکده کشاورزی

کد پستی: 7718897111

صندوق پستی:518

ساعات پاسخگویی دبیرخانه :

شنبه

تا

چهارشنبه

از ساعت 8 صبح الی 14 بعد ازظهر

پوستر کنگره
روزشمار همایش
تا روز برگزاری همایش : پایان یافتتا پایان ثبت نام در همایش: پایان یافتتا پایان مهلت ارسال مقاله: پایان یافت


گالری تصاویر
خبرهای تصویری
سامانه مدیریت همایش های دانشگاه ولی عصر رفسنجان